Hogyan érem el az oktatók által feltöltött anyagokat?

Válasz:

A korábban kurzushoz kapcsolt szinterekbe feltöltött dokumentumok helye a Neptun Meet Street . Az NMS a tanulmányi rendszerrel párhuzamosan, - de az ETR-Coospace kapcsolattól eltérően annak integrált részeként - működő kurzusokhoz rendelt virtuális tér, ami lehetőséget ad az oktatók és hallgatók közötti kommunikációra és kooperációra. A terekhez automatikusan hozzárendelődik minden hallgató, aki felvette a kurzust. Az oktatónak lehetősége van a kurzusról szóló információkat megosztani, dokumentumokat, tanulási segédleteket feltölteni, illetve a félévközi feladatokat, teszteket meghirdetni. Ugyanígy ezen a felületen adhat le a hallgató beadandókat, teljesíthet évközi elektronikus feladatokat.
Az NMS-t a Neptunba belépve a főoldalon a [Tanulmányi rendszer] fül mellett a [Neptun Meet Street] ikonra kattintva érhető el. Használata egyszerű és felhasználó barát. Az aktuális feladatokról és feltöltésre került anyagokról értesítést küldd a rendszer a virtuális terek tagjainak és vendégeinek.

magyar